Online ithalat - Toptan ithalat ürünleri - ithalat Satışları - Uzak doğu ithalat Çin ithalat Malezya ithalat Hindistan

Online Toptan ithalat Satışı - Uzak doğu ithalat, Uygun ithalat ürünleri, Briket Kömürü Tekstil ithalat, ithalat, Çin ithalat ürünleri, Toptan Satışlar - ithalat.web.tr

İthalat Yapmak İstiyorsanız

İthal ettiğimiz ürünlerin özellikle dört ülkede bağlantılarımız olup ve ithalat ticaretimizi bu alanda rahat bir şekilde yaptığımızı belirtmek isteriz.

ithalat ihracat işlerini yapmak

İthalat yaptığımız ülkeleri söyleyecek olursak; Malezya, Hindistan, Çin ve Vietnam.
Uzak doğu Asya ülkeleri arasında bir çok ülkelerde ithalat yapmaktayız.
Şuanda faaliyetlerimizin sürdüğü ithalat kalemlerimiz; Plywood, Briket Mangal Kömürü ve Kırtasiyecilik sektörleri üzerinden çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.
Sizlerden gelen talepler doğrultusunda; ithalatını düşündüğünüz ürünlerin alımı ile ilgili bizlerle irtibata geçerek bu konuda sizlere yardımcı olmaya hazır olduğumuzu bildirmek isteriz. Getirilmesi istenilen ürünlerin yurt dışındaki fiyatlar sizlere verilip ve istenilen ürünün Türkiye’ye Gümrükte geçişi için KDV + Gümrük Vergisi eklenerek (Peşinen ödenir malın gümrükten çekilmesi için) malın maliyetini kendiniz hesaplarsınız böylece.
İthalat yapmak isteyen firmalar için ilgili konu güncellemesi devam edecektir.

SponsorluBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Online ithalat - Toptan ithalat ürünleri - ithalat Satışları - Uzak doğu ithalat Çin ithalat Malezya ithalat Hindistan © 2017 ithalat.web.tr Frontier Theme